Buď fit mamča!

Svaly posouvají biologické hodiny zpět.


Pohybem ku zdraví. Ano, to je nevyvratitelné. A že svaly udržují tvoje mládí, to je přece to, co chceš, ne? 🙂

Jak na to?

Sedni na míč!


Nebyli jsme stvořeni k tomu, abychom seděli. Jenže dnes sedíme opravdu hodně. V práci, u PC, u Netflixu… Já doporučuji, když už sedět, tak třeba na gymnastickém míči. Pak alespoň sedíš aktivně. Vyměň PC židli za míč. 😉

Míč podpoří aktivní sezení. Zejména těhulkám pomůže.

Že si s mimčem pořádně nezacvičíš? Ale zacvičíš! 🙂


Už od 3. měsíce jsem s Matýskem cvičila na TRX. Samozřejmě jsem začínala kvůli své fyzičce, ovšem nakonec se cíl úplně změnil. Dopolední uspávání. A fungovalo zaručeně. 🙂 A já už se moc těším, až bude na světě můj druhý syn a já ti natočím video mých nejoblíbenějších cviků.

TRX systém si domů koupíš ve všech sportovních potřebách. Já ho mám dokonce z Lidlu. 🙂 Pověsíš na dveře a jedeš. A když máš docvičeno, prostě uklidíš do skříně. Není třeba pásy umisťovat napevno.

Pomocí TRX posiluješ celé tělo. Sama si určuješ zátěž. A překvapí tě, jak rychle se budeš zlepšovat. Je to zábava, která má výsledky.

TRX posilování

Takové to domácí cvičení.


S Matýskem cvičím už od malinka. Nejdřív na mě koukal z peřinky, teď už maká se mnou. No, nebudu ti nalhávat, že bych si kolikrát radši zacvičila sama a pořádně. 🙂 Ale to prostě jen tak nejde. Takže nezbývá, než vymyslet zábavnou formu a cvičit dohromady. Jde to a je to fajn. Podívej. 🙂

Cvičení s dětmi

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nečekej, až budeš sama doma. Až budeš mít chvíli klid. Až dítě odroste. 🙂

Začni HNED.

I malá rozcvička tě udrží v kondici. A ano, pokud jsi za den nachodila 5 kiláčků s kočárkem, tak se na rozcvičku klidně vykašli. 🙂

Běh


Ne každý ho má rád, já ho miluju. 🙂 Nejlevnější, nejjednodušší sport. Nic nepotřebuješ. Vezmeš kecky a běžíš. Kdykoliv. V létě, v zimě, v dešti. Je to jedno. Vždycky se po doběhnutí budeš cítit skvěle! A přidáš-li pravidelnost, budeš i dobře vypadat.

Za pár minut běhu se ti uvolní endorfiny, pročistí se ti hlava, naplní tě radost a štěstí. Takový je běh. A má i další benefity. Běh zmírňuje hlad. Spaluješ i po doběhnutí. A pozor! Běháš-li pravidelně, zvyšuje se ti obrat kyslíku, což způsobí, že spaluješ i ve spánku.

Zajímavé také je, že běhání zvyšuje tělesnou inteligenci. Tělo pravidelných běžců se pak samo stará o to, jak se budou stravovat. Zkrátka, začneš jíst automaticky správně.

Nechceš to zkusit? 🙂

Hudební album – Zábavný běh

Jóga


Jóga je má „uklidňovačka“, taková „uspávačka“. Ale nenech se mýlit. Záleží jen, v jaký čas ji cvičíš. Když cvičím ráno, nakopne mě do celého dne. Když večer, krásně se zrelaxuju, unavím a usnu jak mimino.

A vůbec se nejedná jen tak o ledajaké protahovací pohyby. I s jógou si můžeš pořádně vymakat tělo, budeš-li chtít. 🙂 Podívej na Daru Rolins. 🙂 Ta se přiznala, že jóga je její jediný pohyb, jaký má. Chceš vypadat jako Dara, cvič jógu. 🙂

Co však patří k hlavním devizám? Jóga to je poselství! Pro tvou duši. Pro tvé tělo. Životní styl. Jak si ho oblíbíš, už nikdy ho neopustíš.

Jóga – to je poselství!

Pro tvou duši. Pro tvé tělo.

Dodá ti energii, chuť do života, vyrovnanost, vnitřní klid. To, že formuje tělo, je, myslím, už druhotná věc.

Já nyní cvičím krásnou těhotenskou jógu a připravila jsem pro Tebe několik videí, abych Ti přiblížila, co konkrétně mně v současnosti nejvíce vyhovuje.

Těhotenská jóga pro druhý trimestr.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jóga songy 2021
Asány pro mámy s Luci

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hormonální jóga


Tento poklad si zaslouží samostatný prostor. Protože hormonální jóga je opravdu něco, s čím by se měla seznámit každá žena. Je velká škoda, že se s ní většina z nás seznámí až, když řeší nějaký problém.

I já jsem jí byla. Ale o tom až někdy jindy. Podstatné je, že hormonální jóga mi můj problém skutečně vyřešila a ještě mi pomohla s dalšími, o nichž jsem vlastně ani nevěděla.

Ať už jsi plně zdravá (neřešíš hormonální nerovnováhu, povolené pánevní dno, problémy s početím a jiné), hormonální jóga ti dokáže naplno odkrýt krásu ženskosti. Pomůže ti objevit tvé sebevědomí.

Probudí v tobě sexualitu, vášeň,

radost ze života.

Hormonální jóga dokáže odkrýt krásu ženskosti.

O hormonální józe a jejích zázračných účincích se dočteš i v mém eBooku ZDARMA 10 zastávek na cestě k miminku.

O hormonální józe a dalších metodách, které mají silný vliv na početí miminka.
Můj příběh k přečtení zde>> Ukazuji maminkám cestu k vyrovnanému a harmonickému životu krůček po krůčku tak, jak jsem jí já sama procházela. Jejím základním kamenem je pochopení svých emocí, respekt k sobě samé a podpora svého ženství. Pro začínající maminky jsem připravila eBook Než Tě obejmu v náručí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů