Webinář ZDARMA
Jógou proti úzkosti

 • Cítíš se často unavená,
  ale netušíš, odkud to pramení?
 • Potýkáš se se stavy úzkosti,
  kterých se bojíš a čím více se bojíš, tím více se vrací?
 • Vnímáš samu sebe jako přecitlivělou bytost,
  kterou vykolejí každá maličkost?
 • Přeješ si pochopit, proč se TO děje?
  Pomalu rozmotat ten zacuchanej provázek ve Tvé hlavě?
 • Toužíš po podpoře Tvého zdraví?
  Víš, že z pohledu holistického je hormonální zdraví úzce spjato s vyrovnanou nervovou soustavou?
 • Chceš o sebe začít více pečovat?
  Vnímat svoji cykličnost? Podpořit sebevědomí a sebelásku?

Pak je Ti tento webinář ušit na míru!

Objev Harmonii těla a mysli

Vítej na nezapomenutelném týdenním putování k duševní pohodě a rovnováze!

webinář jógou proti úzkosti

Co všechno Tě na webináři čeká?

1. Prezentace nabitá informacemi

Rozsáhlé informace a souvislosti: Půjdeme daleko za hranice praxe na podložce. Odhalíme, jak endokrinní, nervový a imunitní systém spolu interagují a jaký vliv mají na naše zdraví. Ponoříme se do světa čaker a ukážeme Ti, jak propojit tělo a mysl pro holistický přístup k pohodě. 

2. Zajímavé rozhovory

Přivítáme několik hostů s hlubokými znalostmi na téma úzkosti. Budeme zkoumat různé přístupy k této problematice, abychom Ti poskytli mnoho perspektiv a nástrojů pro zvládání úzkosti a pro podporu hormonálního zdraví.

jógou proti úzkosti Lucie Kolaříková

3. Lekce hormonální jógy

Zacvičíš si jógu pod vedením lektora jógy hormonální rovnováhy. Seznámíš se s konkrétními ásanami a dechovými technikami, které Ti pomohou získat kontrolu nad úzkostí a dosáhnout harmonie.

hormonální jóga online

4. Soutěž o půlroční účast ve členské sekci Hormonální jógy

Zúčastníš se soutěže a máš šanci vyhrát hodnotnou cenu spojenou s jóga praxí a péčí o zdraví. Stačí se zaregistrovat a aktivně se účastnit webináře! 

online kurz hormonální jógy

5. Bonusové dárky jako překvapení

Chci Ti poděkovat za účast, a proto obdržíš exkluzivní bonusové dárky, které Ti pomohou prohloubit Tvou praxi jógy, péči o sebe nebo zvýší povědomí o provázanosti hormonální soustavy, nervového systému a čaker tvořících naše energetické tělo.

Jedním týdnem to pro Tebe určitě nekončí!

Reference

Moc děkuji. Hned jsem se do něj pustila. A určitě si ho pustím ještě jednou 🙂 Zatím mě zaujalo, že jóga prohlubuje stav, ve kterém se zrovna nacházím. To je takový první AHA efekt. Dále super informace o bludném nervu. Pro mě nová a velice zajímavá informace. A nejspíše i důvod mých problémů se zažíváním. Webinář mi pomohl uvědomit si, že když opravdu nezpomalím, nic se nezlepší. A hlavně že nemůžu být ve všem dokonalá a je potřeba hodit se na přední příčku. Ne jen snažit se všem vyhovět. Ale vyhovět hlavně sama sobě. Takže teď už jen vymyslet, jak to udělat 🙂 Je pravda, že některé ty věci už třeba vím. Ale určitě jsem potřebovala slyšet to od někoho jiného. Sama u sebe mám pořád tendenci přesvědčovat sama sebe, že to tak hrozné není a vše okolo je důležitější. Moc děkuji i za bonusového průvodce. Krásně a jednoduše vysvětlený systém čaker. Dává mi to velký smysl.
Lenka T
Dobrý den, Lucie, chtěla bych moc poděkovat za možnost účastnit se zdarma webináře Jógou proti úzkosti. Již delší dobu Vás sleduji na FB, takže jsem při přihlašování neváhala. Zhlédla jsem všechny čtyři rozhovory i Vaše úvodní video. O hormonech něco málo vím, protože se již 4 roky snažíme o miminko. I tak jsem ale získala mnoho nových informací a hlavně takový ucelený vhled do celé problematiky. S úzkostí se naštěstí nepotýkám, ale syndrom vyhoření a vyčerpání se o mě usilovně pokouší, tudíž jsem byla ráda za cenné rady a hned jsem zkoukla i webovky či IG hostů. Webinář byl pro mne velmi přínosný, terapeutický efekt určitě měl. 🙂 Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů ve všem, co děláte.
Lucie M
Včera jsem si poslechla díl s psycholožkou Lucií, byl moc zajímavý a dost jsem se v něm poznávala. Co se týče jógy - s tou zkušenost mám, ale většinou mě bohužel nudila. Mám problém se zastavit. Vypnout hlavu. Koncentrovat se. Ale vždycky mě nakonec život zase k józe dovede. Něco mě k ní táhne. Moje myšlenky pořád poletují a mám pocit, že musím dělat něco jiného, stihnout toho víc. Dnes jsem ale cvičila podle Tvého videa a cvičila jsem celou dobu a vůbec mě to nenudilo, což je prima úspěch. 🙂
Vendula D
Rozhovor s Lucií Kolaříkovou byl pro mě zatím nejpřínosnější, takový nejvíc o mně. Já taky patřila mezi ty ,,pro mě jóga není,,. Chodila jsem do posilovny, na HIIT, kruháče, tabaty...Zkusila jsem dynamičtější jógu (power i vinyasa flow), ale prostě to nebylo ono. V bojovníkovi jsem přemýšlela, co udělám zítra na oběd, při závěrečné meditaci už nervózně vyhlížela konec (jen tady zbytečně ležím) a největší problém jsem měla s egem. Byť nám bylo vždy zdůrazňováno, že máme vše dělat jen v rámci svých možností a ne přes tlak, já se rozhlížela kolem a chtěla být níž, dál, lepší, nejlepší.. Potřebovala jsem něco, kde nebudu mít prostor na myšlenky, zničit se, vypnout se. Úzkost mi ale naprosto změnila přístup ke všemu. Zvolnila jsem, nestresuji tělo vysoce intervalovými tréninky, lépe jím, víc relaxuji, naslouchám tělu a pocitům, myšlenky neodháním, ale pracuji s nimi. Logicky a přirozeně, jsem tedy začala chodit na jógu. Takže, jóga je pro každého, jen musí přijít ten správný čas, životní etapa a nastavení mysli 🙏
Zdeňka K
Děkuji za pozitivní přístup. Taky už jsem pochopila a přijala úzkost jako něco, co mělo přijít, mělo mě to zastavit, pomoct mi si něco uvědomit a změnit. Nebude to hned a nepůjde to samo, ale už teď cítím, že můj přistup, moje myšlení i prožívání se mění a jsem celkově daleko otevřenější, šťastnější a vděčnější.
Zdeňka K
Lekce jógy byla skvělá! Užila jsem si ji, jako vždy. ♥
Karolína Ř
Viděla jsem jako první Tvoji lekci hormonální jógy. Z lekce hormonálky se určitě inspiruji😍krásně zpracované. A rozhovor s Anet byl k zamyšlení, mám si z toho hodně co vzít. 🙂
Kateřina S
reference Lucie Poslední
hormonální jóga

Hormonální nerovnováha?

Mně pravidelné cvičení pomohlo na rozhozené hormony po vysazení antikoncepce.

Stačí 30 minut děnně!

Pravidelné józe vděčím za mnohé!

Především, že opět zažehla můj vnitřní plamen, který dal život dvoum dětem. ZÁZRAK TŘIKRÁT PO SOBĚ. ♥

Úzkost jako přítel.

Hormonální jóga byla jedním z důležitých kroků na cestě za sebepoznáním, uvolněním a rozklíčováním toho, co se odehrává
v mém těle, v mé mysli.

Z úzkosti se stala intuice. Našeptávač.

KDY?

Webinář již proběhl. Veškerý jeho obsah najdeš ve členské sekci ONLINE kurzu Jógy hormonální rovnováhy nebo na Hero Hero.

REGISTRACE?

Registrovat se můžeš kdykoliv v průběhu
(26. 2. 2024 - 1. 3. 2024).
Protože celý obsah je v tomto období neustále přístupný.

KDE?

Kdekoliv máš chuť! Doma v obýváku. Ve své zašívárně. V kuchyni.

Nezáleží na tom!

V den cvičení si doporučuju vzít k ruce karimatku, deku a vodu.

webinář jóga a úzkost

Webinář pro Tebe!

Nezapomeň se zaregistrovat, protože toto putování k duševní pohodě a rovnováze je příležitostí, kterou nechceš zmeškat!

Jsem připravena na transformaci a objevit sílu jógy v boji proti úzkosti.

Záznam Ti bude přístupný celý týden!

Nemusíš se bát, že ho promeškáš.

 • Třeba budeš zrovna v kavárně s kámoškou.
  V poho 🙂
 • Třeba nebudeš chtít nikoho slyšet.
  Taky OK!
 • Třeba před tím usneš.
  Stane se. 🙂
 • Třeba při tom usneš.
  🙂 🙂

Zkrátka, na shlédnutí (i na registraci) máš celý týden, to je fůra času. 🙂

Webinářem Tě provází
Ing. Lucie Poslední, certifikovaná lektorka jógy, učitelka hormonální jógy a autorka projektu Poslední vyrovnaná.