Než Tě obejmu v náručí

2 čárky na těhotenském testu

Obrovskou radost střídá napětí, otázky a obavy.

„Zvládnu to?“

ZVLÁDNEŠ!

Říká Ti to něco?

 • „Bojím se porodu, je přece hroznej.“
 • „Co když se miminko neotočí?“
 • „Musím mít porodní plán. Stáhnu si ho z netu.“
 • „Pro miminko musím koupit milion věcí, mám strach, že něco zanedbám.“
 • „Co když nebudu vědět, jak miminko chytit, jak s ním manipulovat?“
 • „Jak ho asi vykoupu?“
 • „Co když mě bude bolet kojení?“
 • „Co když budu mít málo mléka?“
 • „Kdy mu můžu dát nějaké jiné jídlo?“

A co třeba tyto nevyžádané rady okolí?

 • „Vyspi se do zásoby, budeš to potřebovat, miminko pak bude furt jenom brečet.“
 • „Uvidíš, nic už nebude jako dřív.“
 • „Studený kafe, na to si začni zvykat.“
 • „Neumytá hlava, vlasy v drdolu, to teprve uvidíš.“
 • „Porod je děsnej. Nikdy více. Jedno stačí.“
 • „Miminko tě úplně vysaje. Brzo mu to mlíko nebude stačit a budeš muset začít kupovat sunar.“
 • „Jak dětem hned od začátku jasně nevysvětlíš, kde mají hranice, brzy uvidíš, jak Ti zdivočí.“
 • „Cože? Tobě ještě nesedí. To náš Honzík už to uměl ve 4. měsíci.“

Co kdybych Ti řekla, že na všechno

z toho můžeš rovnou zapomenout?

Nikdy nezapomenu, jak jsem stála já sama na začátku. Hltala jsem každou novou informaci, hlásila jsem se na kurzy. Těšila jsem se a měla obavy zároveň.

Vydala jsem se cestou, která mi je vlastní. Jako vystudovaná inženýrka ekonomie vím, co obnáší práce s informacemi. Studovat mě vždy bavilo. Získávat nové informace, testovat je v praxi, poučit se metodou „pokus – omyl“, zakopnout a zase vstát, ale postupně se dostat k vysněnému cíli. Tak to bylo s každým mým studiem.

Mateřství mohu bez ostychu nazvat další vysokou školou.

Tak jako z vysokoškolských studií mi zůstala spousta zásadních materiálů, které si zřejmě navždy ponechám, tak i z mého „maminkování“ a přípravy na něj zůstává šanon plný zajímavých výstřižků, zápisků a postřehů.

Šanon, ke kterému se vracím i v mém druhém těhotenství.

Tentokrát do něj však dávám více svého já, svých osobních zkušeností a prožitků.

Tobě ho chci předat
ve formě eBooku.

hypnoporod

Mým cílem a motivací je nejen usnadnit Ti život nastávající maminky, ale také předat Ti inspiraci, pobavit Tě a uklidnit.

Těhotenství je krásný a jedinečný čas, kdy se v Tobě probouzí mateřská intuice. Ta sama o sobě dokáže nevídané věci.

Příručka nabitá informacemi, které opravdu potřebuješ. Nic navíc. Pozitivní přístup. Bonusy v podobě videí, audionahrávky, afirmačních karet, seznamů nastávající maminky a také interakce s autorkou.
Můžeš se na mě kdykoli obrátit s dotazem.

3 roky zkušeností, 2 těhotenství shrnuty
na pouhých 70 stranách

Všechny mé zkušenosti od těhotenského testu, po další těhotenský test, kdy mého prvního synka čekaly 3. narozeniny,
Ti předávám na necelých 70 stránkách
mého eBooku.

Za 399 Kč.

Je to hodně
nebo málo?

Co vše za tuto cenu získáš?

 • Ušetříš čas.
  Nemusíš se účastnit kurzů, brouzdat po Internetu nebo hledat vhodné tituly k přečtení. Vše jsem udělala za Tebe – předporodní kurz, kurz moderní výchovy dítěte, kurz správného pohybového vývoje, knihy o zdravém stravování.
 • Ušetříš peníze.
  To všechno něco stojí. Kurzy jsou tisícové položky. Ty obsáhlé se pohybují většinou kolem 5000 Kč. Knihy, videokurzy, cvičení. Další a další. Ze všeho se Tě dotkne jen pár informací, ne všechno si zapamatuješ, ne všechno bude důležité.
 • Ušetříš energii při hledání informací.
  Nemluvě o covidové době, která nám nedovolí nikde příliš „hauzírovat“, tak prostě nikam nemusíš. Nikde se nemusíš registrovat. Nemusíš běhat mezi regály. Zapomeň i na internetová fóra, které obvykle novopečenou maminku jenom vystraší!
 • Vyhneš se fyzické bolesti.
  "Porod bude šílený." I porod si můžeš zpříjemnit. Lze to, když přeprogramuješ své myšlení, že porod je něco strašného. Připravíš se na porod pomocí správného dýchání, cvičení těhotenské jógy. „Kojení mě bude určitě bolet.“ Opět jen naprogramování v hlavě ze svého okolí, z negativních reklam, které nás mají přesvědčit koupit zázračné přípravky na řešení našeho problému. !!!Se změnou ve Tvé hlavě se změní i realita!!!
 • Vyhneš se psychické bolesti.
  Zbavíš se strachu z porodu pomocí afirmací, které Ti změní naprogramování hlavy. Výchova dětí – a ano, už těch maličkých - je někdy strastiplná cesta. Snažíš se být tou nejlepší mámou pro své dítě. Ale někdy Tě ta urputná snaha sráží na kolena a Ty se měníš v hromádku neštěstí. I s tím se dá pracovat.
 • Budeš se cítit milovaná.
  Svým dítětem. Ale i sama sebou. Staneš se laskavou osobou, která respektuje potřeby svého dítěte, ale i ty své. Pochopíš, jak důležitá jsi Ty sama.

Malá ukázka z knihy

Mateřská intuice. Laskavost. Sebevědomí.

3 základní hesla mé příručky

Reference

Lucčin ebook funguje jako skvělý pomocník k uvědomění a podpoře láskyplné a respektující péče k sobě i k děťátku. A to nejen během těhotenství, ale i v brzkém mateřství. Ušetřil mi spoustu času v zorientování se v obrovském množství informací o tom, co bychom „měly“ vše v těhotenství a v péči o dítě dělat. Lucka nabádá k poslouchání své intuice, proto považuji ebook jako skvělý rozcestník k dalšímu prozkoumávání toho, co osobně nás zajímá. Jsou v něm představeny základní pilíře hypnoporodu, pozitivního myšlení, a dokonce jsem si tam našla trošku i pro vysoce citlivou ženu. V případě, že jsem se o něčem chtěla dozvědět více, mohla jsem se rovnou pustit do konkrétního dohledávání potřebných informací bez zbytečného brodění se v závalu všeho dostupného o těhotenství, porodu apod. Ebook mě uklidnil, že i já, vysoce citlivá žena s velkou mírou všímavosti na vše, když budu chtít, můžu prožít krásný a pohodový porod i čas po něm. Nemůžu samozřejmě ovlivnit vše, ale svou mysl, která hraje hodně důležitou roli v obavách a pochybnostech, jestli věci dělám správně, ovlivnit a podpořit můžu. A to Lucka krásně ve svém ebooku ukazuje.
Romana Malíkovámaminka v očekávání www.vkruhu.com
Ebook jsem začala číst na konci 1. trimestru a dal mi spoustu důležitých informací nejen do narození miminka, ale rovnou na několik let dopředu. Všechna témata, o kterých se kniha zmiňuje jsou velmi jednoduše vysvětlena, ale přitom se dozvídám tolik nezbytných informací. Lucie vysvětluje, co dělat a naopak co nedělat a proč a to nejen do porodu, ale i během výchovy a pohybu dítěte. Určitě se budu k vytištěným seznamům a doporučením vracet. Jako zdravotník, lektorka jógy a odborník přes výživu velmi souzním s jejím stylem napojení na své tělo i na miminko, kdy jde především o přirozenost, naslouchání a vnímání. Ebook doporučuji jako kompletního průvodce pro všechny nastávající maminky.
Dominika Brezovanovázdravotník, lektorka jógy a odborník přes výživu
Lucčin eBook je podle mně neskutečný. Určitě doporučuji všem nastávajícím maminkám. Musím Lucce pogratulovat. Neskutečně propracovaný eBook. Toto je něco, co se určitě každé těhulce hodí. Můžete si vytisknout seznamy všeho, co budete potřebovat. Našla jsem v něm vše, co právě řeším. Ale také příběh porodu a další věci, které jsou mi blízké jako hypnoporod. Jsem z něho mega nadšená.
HitjezdravozitFood bloggerka
Váš eBook mě zastihl v období, kdy jsem zrovna dumala nad tím, který předporodní kurz (a jakou formou) vybrat. Po přečtení příručky jsem došla k závěru, že už na žádný nepůjdu. Jako prvotěhotnou na začátku 3. trimestru jsem Vaši příručku ocenila jako „dar z nebes“ a moc Vám za ni děkuji. Oceňuji faktografičnost, přehledné seznámky a moc mi osobně vyhovoval „bullet pointový“ styl. Moc cením vizuální přehlednost, dobře se mi v dokumentu orientovalo. Celé jsem to studovala na mobilním zařízení, takže potvrzují 100% responzivnost. Přečtení mě obohatilo a k textíku se opakovaně vracím.
Šárka Dubovcovámaminka v očekávání
Tento eBook je moc super. Já jako maminka v očekávání a též maminka tříleťáka (jako autorka:-) ) dokáži ocenit i kapitolu ohledně výchovy. Je skvělé mít informace ohledně těhotenství a porodu takto pohromadě a nemuset trávit čas na internetu či hledat v knížkách. Autorka udává skvělé základní rady, takže je tato knížka výborný odrazový můstek. Úžasné jsou i bonusy v podobě cvičení a meditace. Průvodce moc doporučuji. Úžasná práce.
Vladka Petiokamasérka a maminka vladkapetioka.cz
Krásne spracovaná príručka pre každú maminku chystajucu sa na pôrod svojho dieťatka. Všetky užitočné a potrebné informácie v jednej knižke mi osobne veľmi pomohli a ušetrili čas. Osobné tipy a triky spríjemnia čítanie 😊 Odporúčam každej maminke, ktorá si práve láme hlavu nad tým čo bude a ako bude, čo ako zariadiť, čo zbaliť a ako sa na pôrod pripraviť. ♥️
Kikuš Schmidtovámaminka v očekávání
Moc hezky pojato - materiálně i duchovně. Ráda jsem si to vše před druhým porodem zopakovala. Ovšem jako dvojnásobná mamina jsem se dozvěděla i dost nového.
Ing. Aneta Skřivánkovámaminka na mateřské

Jako BONUS ZDARMA získáváš:

Afirmační karty k porodu

Audionahrávku Porodní vlny

Přístup k jóga lekcím

Bonusem Ti je také možnost následné komunikace se mnou.

Můžeš se zeptat, čemu jsi
v knize neporozuměla, můžeš nesouhlasit, vyvolat konverzaci.

Staň se členem soukromé facebookové skupinky Poslední vyrovnaná máma, kde můžeme na dané téma komunikovat a předávat si zkušenosti s dalšími maminkami.

Pokud právě teď cítíš, že to je ONO, že Tě příručka zajímá, že by mohla být dobrou investicí do počátku Tvého "maminkování", pak si kup můj eBook právě TEĎ.

Klikni na tlačítko "Koupit eBook" a na následující objednávkové stránce vyplň pečlivě všechny údaje. Zaplatit můžeš bankovním převodem i kartou. Ihned po připsání platby obdržíš svůj eBook "Než Tě obejmu v náručí" na email.

Velmi mi záleží na Tvé spokojenosti. Pokud zjistíš, že Ti tato příručka ničím nepřispěla, jednoduše Ti vrátím peníze.