• Patříš mezi citlivé duše?
  • Podléháš snadno smyslovému přetížení?
  • Tlačíš na dokonalost?
  • Neumíš se zastavit?
  • Zapomínáš sama na sebe?
  • Láká Tě cesta za sebepoznáním?

PAK TU PRO TEBE MÁM MALÝ DÁREK

ZDARMA

10 TIPŮ JAK SE CÍTIT VYROVNANÁ

KAŽDÝ DEN

Respektuji Tvé soukromí a nikdy Ti nebudu posílat spam.

Nahlédni do knihy

Máš chuť prolistovat si necelých 50 stránek nabitých inspirací pro citlivky, maminky v zápřahu povinností, ženy zajímající se o svou duši, rozvoj a seberealizaci?

zatoč s úzkostí
vnímej svůj cyklus
vděčnost
tvoř

Reference

Lucčin eBook je základem práce ve vnímání sama sebe, práce sama se sebou a péčí. Jsou to informace, které už na vás pravděpodobně vykoukly a víte o nich, ale tady je máte hezky pohromadě s osobními zkušenostmi a tipy. Je vidět, že rady vycházejí z opravdového žití. Je mi sympatická linka zklidnění a laskavosti, která se knížkou nese. Zkrátka jsem ráda, že mi zase připomněla věci, které by měly být součástí našich životů, abychom byli spokojení.
Hana Kolomazníková Kropáčkováučitelka www.hanakropackova.cz
Lucčina elektronická kniha "10 tipů jak se cítit vyrovnaná každý den" mě moc lákala. Vábila. Cítila jsem z ní silnou ženskou energii a kniha je jí skutečně hodně nabitá. Mám pocit, že se my ženy máme naučit věnovat sami sobě, objevit své dary, porozumět svým těžkostem a naučit se je zvládat. Najít svoje ženství, být celistvé, šťastné a naplněné, tvůrčí a propojující. Lucka toto bravurně propojuje v interaktivní knize, která nabízí mnohem víc než je písmo na papíře. Je to kniha, která leckteré ženě pomůže otevřít oči. Já osobně Ti Lucko děkuji za "energetický deník". Je to připomenutí, které se mě osobně dotýká.
Jája Janouchovájajajanouchova.cz