Proč jsem začala sdílet své „maminkování“?

Cesta k vysněnému děťátku chvilku trvala. Občas mi bylo smutno, jindy přišel vztek. Jednoho dne jsem však celou svou duší věděla, že to přijde, jen musím té malinké dušičce dát čas, než si nás najde. A do té doby jsem pečovala sama o sebe.

Dnes tu však sedím a moje malé štěstí mi nechce dát ani chvilku klidu, abych mohla psát tyto řádky. 🙂 A tak je to v pořádku. Tak jsem šťastná. 🙂


Jak píši ve svém příběhu, pochopila jsem, jak mé myšlenky vyvolávají emoce a jak s těmito emocemi mohu začít pracovat, aby mi sloužily. Právě to bylo odrazovým můstkem velké životní proměny.

Přirovnala bych to k tomu, jako bych 30 let žila bez návodu k použití. 🙂 A pak jsem ho našla. Někde hluboko zahrabaný. Ale nepoškozený. Stačilo začít číst mezi řádky.

Přišlo obrovské zklidnění. Najednou jsem neměla chuť prožít celý víkend jako jednu velkou párty. Stačilo mi zalehnout s knížkou nebo s hezkým filmem.

Nepotřebovala jsem dřít na své postavě 4x týdně v posilovně při kondičním tréninku. Břišáky mi najednou byly fuk. Naopak mě zcela pohltila jóga. A to jak klasická, tak ta hormonální.

Zdravý životní styl mi byl vždycky velmi blízký. V něm si libuju dodnes a věřím, že i ten velkou měrou přispívá k mé životní pohodě.

Jak se cítíte ve svém těle, je jedna důležitá věc, tou další je, jak se cítíte ve svém domově. Můžete zdravě jíst, pravidelně sportovat, ale když budete špatně bydlet, špatně spát, dříve nebo později se to na Vás podepíše.

A protože jsem se mnohokrát setkala se smutkem žen, kterým se nedaří počít miminko, rozhodla jsem se sdílet mé kroky ke zdravému a pohodovému žití a bytí. 🙂 A to i přes to, že podobných blogů bude možná velké množství. Já však věřím, že positivních návodů není nikdy dost.

A tak se do toho pouštím s chutí a radostí.

Odpoledne s dětmi

Chci maminkám ukázat moji cestu. Podělit se o to, jak žijeme. V čem je nám dobře. Jaká výchova nám vyhovuje.

Ukázat, že je možné s dětmi cvičit. Že je dokonce nutné najít si sama na sebe každý den alespoň půlhodinku času. Tu můžete strávit třeba s jógou.

Ráda bych maminky seznámila s hormonální jógou. Ta je učiněným zázrakem.

Napadá mě tisíc věcí, ve kterých je mi dobře. Tak se pojďme o nich pobavit.

Můj příběh k přečtení zde>> Ukazuji maminkám cestu k vyrovnanému a harmonickému životu krůček po krůčku tak, jak jsem jí já sama procházela. Jejím základním kamenem je pochopení svých emocí, respekt k sobě samé a podpora svého ženství. Pro začínající maminky jsem připravila eBook Než Tě obejmu v náručí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů