Být vyrovnaná

Vědomá péče o vnitřní život je základem pocitu vyrovnanosti.

Vše začíná a končí ve Tvé hlavě!

Začni si budovat takové nastavení mysli, se kterým už Ti bude navždy dobře.

Cesta je to dlouhá a vyžaduje každodenní snahu a pozornost!

Ale stojí za to na 100 %!

Pár tipů ode mne pro TEBE

Napsala jsem pro Tebe eBook, v němž popisuji základní pravidla, která mi pomáhají cítit se vždycky v pohodě.

Přečti si mojí interaktivní knihu, inspiruj se a pozvi do svého života pár rituálů, které Tě navrátí sama k sobě, vlejí optimismus do žil a přesvědčí Tě, že to, jak se cítíš, je zcela nezávislé na vnějších zdrojích.

jak být šťastný

Ušla jsem dost dlouhou cestu za sebepoznáním, abych pochopila, že se můžu mít ráda taková, jaká jsem.

Už na sebe tolik netlačím. Neženu se za dokonalostí. Neplánuji.

Daleko více si dovolím. Dovolím si být unavená. Dovolím si mít špatnou náladu. Dovolím si dělat chyby.

Ráda se položím do svého nitra a naslouchám mu.

Zkus to i Ty.

Živý rozhovor

s Luckou Regenermelovou

Pohled na VYROVNANOST okem odborníka - ženy, věnující se kineziologii a ONE BRAIN metodě

Lucie Regenermelová nám popsala co je kineziologie.

Kineziologie se řadí k alternativní medicíně, ale začíná být uznávána psychology i lékaři po celém světě.

Cílem kineziologie je určit stav těla i duše pomocí toho, jak reagují jednotlivé svaly. Každá skupina svalů má totiž úzké napojení na orgány a další části těla.

Jakékoli negativní emoce a negativní prožitky mohou zablokovat proudění energie.

Takto nám mohou zůstat v podvědomí uložená traumata z dětství. Naše zraněné vnitřní dítě nedokázalo překonat určitou situaci a to se promítá do našeho dnešního jednání a chování, aniž bychom jenom tušili, z čeho to pramení.

Pojď si poslechnout, jak může kineziologie přispět

  • k harmonickému životu,
  • k pocitu vyrovnanosti,
  • k samoléčebným procesům duše i těla.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Živý rozhovor

s Alicí Mičunek

Pohled na VYROVNANOST a harmonii okem jogínky - ženy, věnující se projektu V souladu

Alice říká: "Mým posláním je vést ženy k jejich vnitřní moudrosti. Přeju si, abys i ty mohla odhodit masky. Pojď se se mnou vydat na cestu k sobě. Skrze jógovou praxi, dechové techniky a relaxaci se o sobě můžeš dozvědět víc."

Pojď si poslechnout, jak nás cesta jógy učí vyrovnanosti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Ahoj Luci, nyní jsem poslouchala Tvůj klidný rozhovor s Alicí. Můžu říct, že jsem se v tom úplně našla. "Rychle, rychle ještě udělat tohle a běžet tam. Jít si zacvičit, přestože mi bolí tělo. Stihnout uklidit. Jedna návštěva, druhá." A pak najednou zjistíš, že máš spousta času, když ležíš doma s horečkou. Tak si pak konečně řeknu, že nic nemusím. Koukám celý den na TV a je mi fajn. Až moje tělo muselo zákeřně zasáhnout. Vánoce nejsou o shonu, ale o klidu a pohodě kolem nás. Děkuju
Eva BYoutube

Živý rozhovor

s Kristý Charvátovou

Kristýna Charvátová patří k vysoce senzitivním lidem a jako většina z nich si zprvu neuvědomovala, jaký dar ji byl dán do vínku. Přes počáteční trápení a nepochopení se ale později dopracovala k tomu, že ze své vysoké citlivosti vytvořila svoji největší přednost.

Nic z toho si nenechává pro sebe a pomáhá i dalším - nejen citlivým - lidem. Dnes je zakladatelkou projektu Na vlně citlivosti.

Jak sama říká: "Jsem citlivá spojka mezi nebem a zemí, zprostředkovávám lidem moudrost z vyšších dimenzí. Vesmír ke mně mluví a já mu naslouchám, pro sebe si však nabytou moudrost nenechávám. Dělím se o ní s vámi, ať je nám všem lépe na zemi."

S čím Ti může Kristýna pomoct? Objevit Tvé dary, talenty. Rozkrýt Tvůj potenciál. Nebo třeba jen změnit pohled na Tvou citlivost.

Podívej se na milý rozhovor.

  • Co je vysoká citlivost?
  • Komunikace s vesmírnou moudrostí.
  • Jak pomáhá jóga a meditace?
  • Jak objevit svůj potenciál?
  • Jak je důležité vnímat své čakry?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Krásný, laskavý rozhovor. Moc hezky se vás poslouchalo. Kristy, je úžasné s jakým klidem a pevností veškeré informace předáváš. Děkuji za příjemnou (pro mě už večerní) půlhodinku. 🙂
Petra PYoutube
instagram
Právě jsou doposlouchala celý rozhovor s vámi a přiznám se, že mi během toho poslouchání párkrát nějaká ta slzička ukápla, neb jsem občas měla pocit, jako byste obě hovořily přímo o mě, hlavně v té části o vysoké citlivosti.
zdroj IG

Můj tip

Mně hlubší vnímání své citlivé stránky, její pochopení a respekt pomohl k úspěšnému boji s úzkostí a panickou atakou. Doporučuji více si dovolit, méně analyzovat, odsuzovat, hodnotit, zkrátka tančit v hov... Někdy je méně více. Stačí se s laskavostí ponořit do sebe samé a jen pozorovat, co se odehrává. S láskou, s otevřeným srdcem, s pochopením. Bez nutnosti něco řešit a vyřešit to hned a teď. Naše tělo je moudré. Moc dobře ví, kdy se má ozvat. A naše duše k nám mnohdy promlouvá tak tichounce, že je třeba se ztišit a lépe se zaposlouchat. Vyplatí se to.

Tématické články

Tématika VYROVNANOSTI je mi velmi blízká. Téměř všechny mé články směřují k tomu, jak se cítit dobře. Jak opečovávat svoji duši. Jak přijímat s laskavostí, co nám život přináší. Zkus se začíst.

Přečti si můj příběh

Příběh o tom, jak jsem já sama hledala cestu k pohodě, optimismu, vyrovnanosti a pocitu štěstí, který si sama mohu navodit každý den.