INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

JÓGA HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Chceš naučit můj 30minutový rituál?

Každodenní sestavu, která Ti pomůže najít cestu sama k sobě.

Pomůže Ti s Tvou vitalitou, energií, chutí do života, libidem, ale třeba i s cestou za miminkem.

 

podpora plodnosti
 • ANO
  Chci si objednat videokurz pro obnovu ženství, plodnosti a hormonální rovnováhy za cenu 5800 Kč.
 • ANO
  Vím, že s videokurzem získám další bonusy, jako je meditaci harmonizace čaker, videa dalších odborníků na plodnost.
 • ANO
  Vím, že součástí kurzu je i pohled dalších odborníků na problematiku. Ti připravili speciálně pro tento kurz své video.
 • ANO
  Vím, že mohu zažádat o přístup do soukromé facebookové skupiny, kde mě čeká další motivace. Účast zde však není povinná, ani nutná pro plnění kurzu.
 • ANO
  Vím, že jakékoli kontraindikace musím prvotně zkonzultovat se svým lékařem (vysoký krevní tlak, nemoci srdce, poruchy štítné žlázy, bederní syndrom, skolióza, pohybová omezení aj.)
 • ANO
  Vím, že efektivita cvičení a očekávané výsledky závisejí jen na mé snaze, píli a ochotě něco změnit.
Velmi souzním s přístupem Lucky, který je zcela v souladu s přirozeností těla i mysli, což je mi velmi blízké a sympatické, proto jsem vstoupila do kurzu: Taneček na podporu ženství. Dozvěděla jsem se spoustu aha momentů, Lucka má vše přehledné a skvěle zpracované. Velmi jí záleží na spokojenosti a uvítala jsem její zájem a péči v průběhu celého kurzu. Co mne velmi mile překvapilo, bylo doručení průvodce cvičením ke mně do schránky. Pocítila jsem ještě větší zájem o mou osobu. Průvodce je velmi přehledný a Lucka má promyšlený každý detail. Lucinka má v sobě dar přirozeně a s lehkostí navést ke cvičení tak, aby se stalo pravidelným rituálem a proto jsem velmi brzy zaznamenala výsledky. Těším se moc na její další tvorbu.
Kateřina Hegerováwww.nemuzumitdeti.cz
Jóga super! Neskutečný, že vaječníky jdou takhle cítit. Bhastriku jsem měla už z léta osvojenou, ale i tak musím říct, že je to pro mě stále dřina. Chce to cvik. Ale já jsem nadšená z ucelené sestavy! Moc děkuju. Stejně tak i za apelování na pozornost k sobě samotné. Luci, taky děkuju za včerejší dvouhodinovku cvičení! Byla báječná!! ⭐️ Moc mě to bavilo a zjistila jsem, jak strašně mi chybí cvičení mimo domov, cvičení s partou, cvičení s lektorem! 🙏 Jsi skvělá lektorka, tvůj přednes mě moc bavil. V konečné fázi jsi mě dostala do tranzu. 🙏🌈🙌
Ing. Aneta Kindlovámaminka na mateřské dovolené
Lucinko, já byla/jsem nadšená. Já se teď o to taky trošku zajímám, cvičím podle YouTube ale tohle mělo úplně jiný ale úplně grády. Hlavně ty jsi skvělá , všechno si vysvětlila , že jsem to skvěle pochopila, nebála jsem se na cokoliv zeptat. A navíc máš hrozně příjemný hlas takže ten konec to bylo úzasný♥️Což je pro mě hrozně důležitý.
Lucie Ichnatolyová
Jestli něco Lucie umí, pak je to namotivovat! To opravdu funguje. Cvičení je velmi jemné. Zvládám se to naučit i v mých padesáti letech.
Pavla Pešková
Ráda bych touto cestou poděkovala Lucce za to, že díky ní jsem se začala zajímat a hlavně cvičit hormonální jógu. Klasickou jógu jsem cvičila už dříve, ale díky dýchání, které je pro hormonální jógu specifické cítím daleko větší důraz na každý cvik a hlavně po každém cvičení se cítím totálně nabitá energií. Trpím už od mala na bolesti zad a po porodu se bolesti ještě zhoršily a i paní fyzioterapeutka mi řekla, že je cvičení na zádech poznat. Nejsem tak prohnutá a shrbená. A celkově se prostě po každém cvičení cítím líp a líp 👍Doporučuji naprosto každé ženě, je to zkrátka BOMBA Ještě v posteli jsem po docvičení cítila, že mi je tak nějak teplo na vaječníkách, jako kdyby mi tam uvnitř něco hřálo. Video je super, cvičení též.
Ing. Radka Cejthamrováekonomka
Je to fakt mega skvělý. Moc moc chválím. HJ znám. Již jsem ji cvičila. Ráda jsem to ale zkusila i v Lucčině kurzu.
Petra Štraubfitness trenérka

Potřebuješ pomoc?

Napiš mi na info@lucieposledni.cz.

Kontaktovat mě můžeš také na mých sociálních sítích.